Menu Close

Socialinis projektas „Mes atsakingi už tuos kuriuos prisijaukinome“

 

Visi mes norime, kad mūsų vaikai būtų ne tik gabūs, protingi ir sėkmingi, bet ir neabejingi, rūpestingi ir atsakingi žmonės. Todėl Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ vaikų  mokytojoms-metodininkėms Elvyrai Riabcevai ir Ingai Naimušinai  kilo mintis surengti socialinį projektą, kuris leistų kartu su vaikais atlikti gerus darbus, taip skatinant juos ir ateityje prisidėti prie panašių iniciatyvų. Neatsitiktinai projekto pavadinimui pasirinkta citata iš Antuanas de Sent Egziuperi kūrinio „Mažasis princas“ – „Mes atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“. Juk mes esame atsakingi už savo keturkojus bičiulius ir už tai, kas vyksta Žemėje.

Mūsų inicijuotas projektas susilaukė nemažo susidomėjimo. Prie socialinės akcijos prisijungė 10 Lietuvos respublikos švietimo įstaigų. Džiaugėmės, kad buvo paaukota gyvūnų prieglaudoms visoje šalyje: Jonavos rajono gyvūnų prieglaudai „Miesto katė“, VšĮ „Penkta koja“, Švenčionių rajono gyvūnų prieglaudai „Miško trobelė“, Kauno m. gyvūnų prieglaudoms „Nojus“ ir „Lesė“, Vilniaus m. gyvūnų prieglaudoms „Tautmilės globa“, „Lesė“, VšĮ „SOS gyvūnai“.

Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ bendruomenė (projekto iniciatorius ) surinko ir perdavė Vilniaus miesto prieglaudoms virš 200 kg sauso maisto, virš 40 kg konservų, skanėstų, o taip pat kraiko, vienkartinių palučių, pirštinių, šiukšlių maišelių, žaislų.

Mes esame dėkingi visiems ir kiekvienam prisidėjusiam prie šios gražios akcijos.

Tegul mažos širdelės būna atviros geriems darbams.

Vilniaus lopšelis-darželis „Šilelis“. Mokytoja-metodininkė Inga Naimušina, mokytoja-metodininkė Elvyra Riabceva.

Skip to content