Darbuotojai

Įstaigoje dirbantys pedagogai yra ikimokyklinio ugdymo srities žinovai, sugebantys ugdyti šiuolaikinio vaiko kompetencijas ir priimantys vaiką tokį, koks jis yra.

PEDAGOGAI

Darbuotojo vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Išsilavinimas

Vitalija Ališkevičiūtė

logopedė

 vyr. logopedė

aukštasis

Liudmila Balajeva

logopedė

vyr. logopedė

aukštasis

Tatjana Charskaja

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Liudmila Chomič

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštesnysis

Agneška Dainovec-Jurgelevič

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 

vidurinis

Julija Drozd

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 

vidurinis 

Inga Fiodorova

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

Jekaterina Gomolko

soc. pedagogė

soc. pedagogė

aukštasis

Jolanta Kaidanovič

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis

Jolita Labul

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 

spec. vidurinis

Viktorija Laniauskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Audronė Martusevičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Vilja Mikštaitė

meninio ugdymo pedagogė

mokytoja

aukštasis

Ana Mockūnienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis

Inga Naimušina

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Dileta Opulskytė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Maimura Ošmenskaja

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Inga Pačkauskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

Janina Pakalnienė

meninio ugdymo pedagogė

vyr.  mokytoja

aukštesnysis

Rima Palumickienė

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

metodininkė

aukštesnysis

Domas Paulauskas

fizinio lavinimo pedagogas

mokytojas

aukštasis

Larisa Pupšienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Diana Radzevičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

Elvyra Riabceva

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Irena Rimkevičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštesnysis

Rasa Rupeikienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis

Natalija Silvanavičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

Tatjana Semionovienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Kristina Sergeičik

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštasis

Dalia Subatavičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 

aukštasis

Regina Švench

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyr. mokytoja

aukštesnysis

Ernesta Vencevičiūtė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

mokytoja

aukštasis

 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJŲ PADĖJĖJOS

Jelena Bicer-Makovskaja

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Liudmila Balionis

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Nelia Binkulienė

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Irena Domut

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Nijolė Marcinkevičienė

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Ivona Nikonova

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Žana Pateiko

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Teresa Popova

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Vida Veličkienė

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Tatjana Rybakova

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Natalija Saplienė

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

Daiva Zokaitienė

ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

 

 

KITI DARBUOTOJAI

Vardas, pavardė

Pareigos

Regina Pakulienė

sekretorė

Erika Dzimidaitė

dietistė

Teresa Filipovič

virėja

Irena Gigilevič

virėja

Jolita Bartkaitienė

virėja

Leonarda Stankevič

skalbėja

Vladislova Ašmenskienė

sargas

Andrius Jacevičius

techninių (IT) mokymo priemonių specialistas

Jurij Popov

pastatų ir statinių priežiūros darbuotojas

Romak Mackevič

sargas

Nikolaj Khrebtov

sargas

Kristina Višnevska

valytoja

Rimas Dirsė

pastatų ir statinių priežiūros darbuotojas
Sabina Karolina Filipovič sandėlininkė
Gediminas Dusevičius kiemsargis