Menu Close

Darbuotojai

Įstaigoje dirbantys pedagogai yra ikimokyklinio ugdymo srities žinovai, sugebantys ugdyti šiuolaikinio vaiko kompetencijas ir priimantys vaiką tokį, koks jis yra.

PEDAGOGAI

Darbuotojo vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Išsilavinimas
Vitalija Ališkevičiūtė logopedė  vyr. logopedė aukštasis
Liudmila Balajeva logopedė vyr. logopedė aukštasis
Dalia Mikalauskienė psichologė  mokytoja aukštasis
Liudmila Chomič priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštesnysis
Agneška Dainovec-Jurgelevič ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Julija Drozd ikimokyklinio ugdymo mokytoja Studijuoja IV k. vidurinis
Inga Fiodorova ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis neuniversitetinis
Jekaterina Gomolko socialinė pedagogė socialinė pedagogė aukštasis
Jolanta Kaidanovič ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Jolita Labul ikimokyklinio ugdymo mokytoja Studijuoja IV k. spec. vidurinis
Viktorija Laniauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis
Audronė Martusevičienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja  mokytoja-metodininkė aukštasis
Justyna Kisel meninio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Ernesta Vencevičiūtė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Inga Naimušina priešmokyklinio ugdymo mokytoja  mokytoja-metodininkė aukštasis
Dileta Opulskytė ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis
Regina Švench ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštesnysis
Inga Pačkauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis neuniversitetinis
Dalia Subatavičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Rima Palumickienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja  mokytoja-metodininkė Renata Veržinskaja   ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja               aukštasis
Domas Paulauskas fizinio lavinimo pedagogas mokytojas aukštasis
Larisa Pupšienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis
Diana Radzevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis neuniversitetinis
Elvyra Riabceva ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja- metodininkė aukštasis
Irena Rimkevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštesnysis
Rasa Rupeikienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis
Natalija Silvanavičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis neuniversitetinis
Tatjana Semionovienė priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis
Kristina Sergeičik ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mokytoja aukštasis

 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJŲ PADĖJĖJOS

Daiva Zokaitienė ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Liudmila Balionis ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Nelia Binkulienė ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Irena Domut ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Nijolė Marcinkevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Ivona Nikonova ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Žana Pateiko ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Teresa Popova ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Vida Veličkienė ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Liucina Jenkelevič ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Alona Dovbysh ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Irina Osipova ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
Jelena Bicer- Makovskaja ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja                                    (spec. poreikių vaikams)

 

KITI DARBUOTOJAI

Vardas, pavardė Pareigos
Renata Pradzevičiūtė-Vandsoe sekretorė
Erika Dzimidaitė dietistė
Teresa Filipovič virėja
Irena Gigilevič virėja
Jolita Bartkaitienė virėja
Leonarda Stankevič skalbėja
Vladislova Ašmenskienė sargas
Andrius Jacevičius techninių (IT) mokymo priemonių specialistas
Jurij Popov pastatų ir statinių priežiūros darbuotojas
Romak Mackevič sargas
Nikolaj Khrebtov sargas
Kristina Višnevska valytoja
Rimas Dirsė pastatų ir statinių priežiūros darbuotojas
Sabina Karolina Filipovič sandėlininkė
Rimantas Petravičius sargas
Vladimir Popieniukas kiemsargis

 

Liudmila Popieniuk slaugytoja
Julija Sidorovič visuomenės sveikatos specialistė

 

Skip to content