Menu Close

Socialinis projektas”Mes atsakingi už tuos, kurios prijaukinome”

Jau trečius metus Vilniaus lopšelis-darželis “Šilelis” organizuoja gerumo akciją “Mes atsakingi už tuos, kurios prijaukinome”. Šiais metais projektas startavo 2024 m. vasario 1 d.

Su džiaugsmu ir pasididžiavimu galime teigti, kad mūsų pedagogų organizuotas socialinis projektas „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“ sėkmingai pasiekė savo tikslus ir užbaigė veiklą. Projekto tikslas buvo atkreipti ugdymo įstaigų bendruomenių dėmesį į beglobių gyvūnų problemą, skatinti rūpestį silpnesniaisiais, ugdyti atsakomybę ir mažinti abejingumą gyvūnų gerove.
Džiaugiamės, kad projektas sulaukė didelio susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo iš įvairių ugdymo įstaigų. Darželiai ir kitos institucijos noriai įsitraukė į projekto veiklas, organizavo edukacinius užsiėmimus, kūrybinius konkursus ir kitus renginius, skirtus beglobių gyvūnų gerovei.
Džiaugiamės, kad parama gyvūnams surinkta nemaža ir buvo paaukota gyvūnų prieglaudoms visoje Lietuvoje: Klaipėdos rajono VŠĮ „Būk mano draugas“, VšĮ „Gyvūnų globa Tauragėje”, Panevėžio rajono VŠĮ „Mažasis draugas“ ir VŠĮ ,,Mažas draugams“, Alytaus rajono beglobių gyvūnėlių asociaciją „Keturkojo viltis“, Šilutės m. VšĮ „Katino ūsai priegaudai“, Rokiškio r. gyvūnų organizacijos „Antras šansas’’ ir „Gyvūnų globa Rokiškyje“ ir Vilniaus m. gyvūnų prieglaudoms „Tautmilės globa“ ir „Lesė“.
Esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie projekto „Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“ sėkmės. Jūsų aktyvus dalyvavimas ir nuoširdus rūpestis gyvūnais įrodo, kad galime kartu kurti geresnę aplinką ne tik sau, bet ir tiems, kurie patys savimi pasirūpinti negali.
Nors projektas oficialiai baigiamas, jo idėja ir tikslai gyvuos toliau. Tikime, kad ugdydami atsakomybę ir rūpestį gyvūnais nuo mažens, galime keisti visuomenės požiūrį į beglobių gyvūnų problemą ir kurti humaniškesnę aplinką visiems gyviems sutvėrimams.
Tikimės, kad ateityje galėsime įgyvendinti dar daugiau panašių projektų, skirtų skatinti atsakingą gyvūno auginimą ir rūpestį gyvūnų gerove.
Projektą organizavo Vilniaus lopšelio – darželio „Šilelis“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Inga Naimušina ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Labul, projektą koordinuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elvyra Riabceva.
Skip to content