Edukacinė valandėlė Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos būstinėje

Lapkričio 6 dieną „Skruzdėliukų“ ir „Smerfy“ grupių ugdytiniai keliavo į šalia darželio įsikūrusią Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos būstinę. Tokios profesijos: gaisrininkas, policininkas, gydytojas populiarios mažųjų tarpe.

Visus sužavėjo uniformuoti gaisrinės pareigūnai, kurie pasitiko vaikus. Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-oji komanda yra seniausia mūsų mieste ir turi savo istoriją bei tradicijas. Didelį įspūdį visiems paliko gaisrinės automobiliai ir juose esanti įranga. Vaikai turėjo progą pakelti ir palaikyti įrankius, kuriais naudojasi gaisrininkai gelbėdami žmones, matavosi gaisrininkų šalmus ir netgi sėdėjo gaisrininkų mašinoje. Ekskursijos metu daug dėmesio buvo skirta saugiam elgesiui su ugnimi, ant ledo, vandenyje.

Lapkričio 6 diena kaip tik sutapo su Pyragų diena, todėl ta proga „Smerfy“ ir „Skruzdėliukų“ grupės vaikai pavaišino ne tik draugus, bet ir kaimynus-gaisrininkus. Vaikai padovanojo savo kūrybos darbelį, o didvyriai gaisrininkai parodė mums savo mašinas, inventorių, papasakojo, kaip saugiai elgtis.

Dėkojame visam Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos kolektyvui už puikią ekskursiją ir už tai, kad dažnai, rizikuodami savo gyvybėmis, gelbėja žmones.