„KIEKVIENA KNYGA – LYG LOBIŲ SKRYNIA“

Balandžio 2 dieną Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ grupių ugdomosios veiklos buvo skirtos TARPTAUTINEI VAIKŲ KNYGOS DIENAI paminėti. „Nykštukų“ grupės nariai net sukūrė šiai dienai skirtą šūkį – „KIEKVIENA KNYGA – LYG LOBIŲ SKRYNIA“.

    Grupėse vaikai įsirengė savo mėgstamiausių knygelių bibliotekėles, pristatė knygutes savo grupių draugams, aptarė pasakojimų siužetus, pagrindinius veikėjus. Vaikai papasakojo ir iš kur atsirado jų mėgstamiausia knygelė namuose. Vieniems ją atnešė Kalėdų Senelis, kiti patys taupė pinigėlius ir su tėveliais išsirinko ją knygyne, dar kiti pasakojo, jog jų mėgstamiausia knyga yra jų tėčių ar mamų vaikystės knyga.

    Pedagogai su ugdytiniais „atidarė“ KNYGŲ GYDYKLĄ ir tvarkė, klijavo knygeles. Kiti kūrybinių veiklų metu net kūrė – gamino knygas. „Kiškučių“ grupės nariai pasaką „Raudonkepuraitė“ vaidino pirštukinių lėlyčių pagalba.

    „Drugelių“ grupės bibliotekėlė tapo miesteliu, kuriame gyvena daug spalvingų, nuotaikingų, įdomių knygelių. Grupės knygelės slypėjo knygų dėžutėje. Vartant, skaitant knygeles, vaikai galėjo patekti į stebuklingą skaičių, raidžių, muzikos ir pasakų pasaulį.

    Linkime, kad KIEKVIENA KNYGA Jums taptų nepaprastų atradimų vieta – tikra LOBIŲ SKRYNIA.